За нас

Водечки производител на плетени џемпери

Ние обезбедуваме најдобри и водечки во индустријата услуги за плетени џемпери како дизајнирање, производство, трикотажа по нарачка и на големо.

За нашата компанија

Основана во 1999 година, Huizhou Qian Qian Industrial Co., Ltd е производител и трговец специјализиран за истражување, развој и производство на џемпери.Нашата цел е да создадеме прекрасни машински, рачно плетени и хеклани производи.Имаме сопствена фабрика која може да прави висококвалитетни производи со разумна цена за нашите клиенти и го земаме задоволството на клиентите како наш прв приоритет.

Производите се достапни од кашмир, волна, памук, ангора, акрилик, полиестер и сродни материјали од предиво за мешање.Можеме да направиме и дизајн на клиентите.Врз основа на искреноста и високиот квалитет, стекнавме глобална продажна мрежа и производите се извезуваат на различни пазари низ целиот свет.Добредојдовте да работите со нас.

Работилница за џемпери
Среќни клиенти
Создадени дизајни
Органско и одржливо предиво
%
Испорака до сите големи земји во светот
%

Нашите услуги за трикотажа

Ние ги користиме најновите технологии и машини со цел да создадеме совршен спој на чувство, вклопување и завршна обработка според стандардите за високи квалитети.

Категории на понудени производи

МАЖИ

ЖЕНИ

ДЕЦА

МИЛЕНИЦИ

шамија и шапка

Понудени услуги

ДИЗАЈН

ПРИМЕРКИ

ПРОИЗВОДСТВО

ПРИЛАГОДУВАЊЕ

ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО

Главните предиво што се користат од нас

МЕРИНО ВОЛНА

ЛАМБСВУЛ

ПАМУК

МЕШИНИ НА КАШМИР

ВИСКОЗНИ предива