Rreth Nesh

Prodhuesi kryesor i trikove të thurura

Ne ofrojmë shërbimet më të mira dhe lider në industrinë e trikove të thurura si dizajnimi, prodhimi, trikotazhet me porosi dhe me shumicë.

Rreth Kompanisë Tonë

E themeluar në vitin 1999, Huizhou Qian Qian Industrial Co., Ltd, është një prodhues dhe tregtar i specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e pulovrave.Qëllimi ynë është të krijojmë produkte të mrekullueshme të thurura me makine, të thurura me dorë dhe me grep.Ne kemi fabrikën tonë që mund të prodhojë produkte me cilësi të lartë me çmim të arsyeshëm për klientët tanë dhe ne e marrim kënaqësinë e klientëve si përparësinë tonë të parë.

Produktet janë në dispozicion të bëra nga lesh kashmiri, leshi, pambuku, angora, akrilik, poliestër dhe materiale të lidhura me fije të përziera.Ne gjithashtu mund të bëjmë dizajnin e klientëve.Bazuar në ndershmërinë dhe cilësinë e lartë, ne kemi fituar një rrjet global shitjesh dhe produktet eksportohen në një sërë tregjesh të ndryshme në mbarë botën.Mirë se vini të punoni me ne.

Punishtja e trikove
Klientë të lumtur
Dizajni i krijuar
Fije organike dhe të qëndrueshme
%
Dërgesë në të gjitha vendet kryesore në mbarë botën
%

Shërbimet tona të trikotazheve

Ne përdorim teknologjitë dhe makineritë më të fundit për të krijuar një përzierje perfekte të ndjesisë, përshtatjes dhe përfundimit sipas standardeve të cilësisë së lartë.

Kategoritë e produkteve të ofruara

BURRAT

GRATË

FEMIJE

Kafshët shtëpiake

SHALL DHE KAPELE

Shërbimet e ofruara

DIZAJNI

MOSTRIMI

PRODHIMI

doganore

SHUMICE

Fije kryesore të përdorura nga ne

LESH MERINO

LAMBSLESH

PAMBUK

PËRZIERJE LESHKËRI

fije viskoze