Категории на плетени џемпери на големо

Пронаоѓањето на совршениот производител на плетени производи за вашата компанија е лесно и забавно кога нарачувате од QQKNIT.Како еден од најдобрите производители и добавувачи на плетени џемпери во Кина, ние нудиме висококвалитетни производи со разумна цена на нашите клиенти и го земаме задоволството на клиентите како наш прв приоритет.Обезбедуваме широк асортиман на производи, вклучувајќи плетени џемпери по мерка за жени/мажи/бебиња,џемпери за домашни миленици, шалови и капи, џемпери со кригли и така натаму.

Плетени производители и добавувач на џемпери на големо

ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ЏЕМПРИ ВО КИНА

QQKNIT е еден однајдобрите плетени производителиво Кина.Во последните 23 години произведуваме плетени џемпери за некои од најдобрите брендови во светот.Им помогнавме на малите и големите компании да се промовираат на влијателни начини преку нашата силаДобавувач на плетени фабрики и џемпери на големо.

Долгогодишното производствено искуство ни овозможува лесно да управуваме со целиот синџир на снабдување на производството, што е наша единствена предност како најдобар производител на плетени производи и силна гаранција за да обезбедиме услуги за производство на плетени џемпери на големо.

  • примерок од џемпер

Фабрика за плетени џемпери по нарачка

Како врвен добавувач на плетени фабрики и џемпери, прифаќаме услуга OEM и ODM.Долгогодишното искуство го прави нашиот синџир на снабдување со големопродажен бизнис со плетен џемпер многу зрел.Испратете ни го вашиот дизајн, ние можеме да го направиме вистинскиот примерок за 7 дена, да го ставиме вашето лого на џемперот, изработен од материјалот памук, волна, акрил, кашмир итн.Имаме ниски минимални количини на нарачки, но можеме да произведеме многу големи количини на нарачки во кратки рокови.Ние ќе ви помогнеме да го развиете вашиот бизнис брзо со квалитетни производи и совршена услуга.Ако сакате да започнете со прилагодување на плетените производи, ве молиме контактирајте не слободно!Обезбедувањето висококвалитетна услуга на клиентите е вечна потрага на QQKNIT како најдобар добавувач на плетени џемпери!