Kategoritë e trikove të thurura me shumicë

Gjetja e prodhuesit të përsosur të thurura për kompaninë tuaj është e lehtë dhe argëtuese kur porositni nga QQKNIT.Si një nga prodhuesit dhe furnizuesit më të mirë të trikove të thurura në Kinë, ne ofrojmë klientëve tanë produkte me cilësi të lartë me çmim të arsyeshëm dhe e marrim kënaqësinë e klientëve si prioritetin tonë të parë.Ne ofrojmë një gamë të gjerë produktesh duke përfshirë pulovra të thurura me porosi për gra/burra/bebe,pulovra për kafshë shtëpiake, shalle dhe kapele, pulovra me turi, e kështu me radhë.

Prodhues i thurura dhe furnizues me shumicë i trikove

PRODHUESE PUSHTEVE NË KINË

QQKNIT është një ngaprodhuesit më të mirë të thururanë Kinë.Gjatë 23 viteve të fundit ne kemi prodhuar pulovra të thurura për disa prej markave më të mira në botë.Ne kemi ndihmuar kompanitë e vogla dhe të mëdha të promovojnë veten e tyre në mënyra me ndikim nëpërmjet fuqisë sonëFurnizuesi i fabrikave të thurura dhe trikove me shumicë.

Përvoja shumëvjeçare e prodhimit na mundëson të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, gjë që është avantazhi ynë unik si prodhuesi më i mirë i thurjeve dhe një garanci e fortë për ne për të ofruar shërbime të prodhimit me shumicë të pulovrave të thurura.

  • mostër triko

Fabrika e trikove të thurura me porosi

Si furnizuesi më i lartë i fabrikave të thurura dhe trikove, ne pranojmë shërbimin OEM & ODM.Përvoja e viteve e bën zinxhirin tonë të furnizimit me shumicë të biznesit të trikove të thurura shumë të pjekur.Na dërgoni dizajnin tuaj, ne mund të bëjmë mostrën e vërtetë në 7 ditë, të vendosim logon tuaj në pulovër, të bërë nga materiali pambuku, leshi, akriliku, lesh kashmiri, etj.Ne kemi sasi minimale të porosive të ulëta, por mund të prodhojmë vëllime shumë të mëdha porosie në afate të shkurtra.Ne do t'ju ndihmojmë të rritni shpejt biznesin tuaj me produkte cilësore dhe shërbim të përsosur.Nëse dëshironi të filloni të personalizoni produktet e thurura, ju lutemi na kontaktoni lirisht!Ofrimi i cilësisë së lartë të shërbimit ndaj klientit është kërkimi i përjetshëm i QQKNIT si furnizuesi më i mirë i trikove të thurura!