Lajme

 • Si të inspektoni pulovrat e thurura me porosi?

  Triko--si “personi” më i mirë për të mbajtur jashtë të ftohtit, partneri më i mirë për veshjen dhe përgjegjës për paraqitjen e industrisë së veshjeve, ka filluar të thërrasë në platforma të ndryshme që nga fillimi i vjeshtës.Kur njerëzit shkojnë në qendër për të blerë pulovra, ata duhet të ...
  Lexo më shumë
 • Faktorët duhet të merren parasysh në pulovrat e thurura me porosi

  Nuk është e lehtë të bësh pulovra të thurura me porosi të përshtatshme për kulturën e tyre të korporatës, sepse për të bërë pulovra të thurura të kënaqshme me cilësi të lartë, duhet të merren parasysh shumë faktorë, si materiali, stilet, tendencat e modës, etj.Pra, çfarë duhet të paguani në ...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni një triko të personalizuar për biznesin tuaj

  Xhupat e thurura me porosi Ju e njihni më së miri biznesin tuaj, prandaj jeni në pozicionin më të mirë për të zgjedhur pulovrat më të mira me porosi që janë më të përshtatshme për biznesin tuaj.Më poshtë janë dy pika kyçe që duhet të dini përpara se të merrni një vendim.1. Cilat lloje...
  Lexo më shumë
 • Këshilla për blerjen e xhupave me porosi me shumicë

  Triko të thurura me porosi Rritja e sasisë së porosisë tuaj do të ulë çmimin për triko të thurura me porosi.Kjo për shkak se sasia e kohës ose e punës së nevojshme për të prodhuar është pothuajse e njëjtë dhe rritet minimalisht nëse porositni 100 copë, 500 copë...
  Lexo më shumë
 • A është e nevojshme triko për kafshët shtëpiake për qenin tuaj?

  Triko të thurura me porosi Ndërsa shumë njerëz besojnë se duke qenë se një qen është një kafshë me sistemin e vet të shtresës së jashtme, ka pak arsye për të marrë në konsideratë një ide të tillë.Megjithatë, në varësi të racës së qenit tuaj, vendndodhjes në të cilën jetoni,...
  Lexo më shumë
 • Nëse dëshironi të thurni triko për qentë e Krishtlindjeve, mundeni

  Triko të thurura me porosi Dëshironi të bëni një triko të thurur për qentë për pushime?Atëherë ju jeni në vendin e duhur!Kjo triko qensh e Krishtlindjeve me pompone që bie në sy është e përkryer për racat e vogla dhe është festive për sezonin e festave.Më poshtë janë disa të dhëna...
  Lexo më shumë
 • Ju duhet të dini për pulovrat e kafshëve shtëpiake

  Triko të thurura me porosi Trikot e kafshëve shtëpiake nuk përdoren si modë, disa kafshë shtëpiake me të vërtetë duhet të qëndrojnë ngrohtë në mot të freskët.Lexoni çfarë duhet të dini për pulovën e kafshëve shtëpiake Shumë njerëz nuk janë të vetëdijshëm se pulovrat ose palltot e kafshëve shtëpiake nuk përdoren thjesht si një modë në...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni triko për kafshë shtëpiake

  Triko të thurura me porosi Trikot e kafshëve shtëpiake mund të jenë një aksesor i lezetshëm për qenin tuaj, por mund të jenë gjithashtu një veshje shumë e nevojshme gjatë muajve të ftohtë të dimrit.Cilido qoftë motivimi juaj për të zgjedhur një triko për qen, ka disa gjëra që duhen marrë parasysh përpara se të…
  Lexo më shumë
 • Si të thurni triko për qen për fillestarët

  Triko të thurura me porosi Është një gjë e lezetshme të thurni një pulovër për kafshët shtëpiake.Meqenëse do të dëshironi një triko që i përshtatet qenit tuaj pa qenë shumë i lirë apo i ngushtë, matni gjatësinë dhe perimetrin e qenit tuaj.Përcaktoni madhësinë e pulovrës që keni...
  Lexo më shumë
 • A janë më të mirë pulovrat e thurura me dorë?

  Me thurjen duke u bërë gjithnjë e më shumë një hobi popullor falë përfitimeve të saj për shëndetin mendor dhe fizik, si dhe një ndjekës në rritje të të famshmëve, pulovra e punuar me dorë po bëhet gjithnjë e më në modë për të gjitha moshat.Ekzistojnë dy dallime kryesore që duhen marrë parasysh midis thurjes me dorë...
  Lexo më shumë
 • Si të varni pulovrat e thurura

  Të gjithë e dimë se nuk duhet të varim pulovra të thurura në varëse rrobash për të shmangur shtrirjen e shpatullave dhe prishjen e formës.Por a e dini se MUND ta varni xhupin tuaj pa e dëmtuar atë?Po!Është kaq e lehtë që do të habiteni dhe unë kam një tutorial hap pas hapi për të treguar...
  Lexo më shumë
 • Si të kujdeseni për pulovrat e thurura

  Një nga arsyet e shumta që ne i duam pulovrat e thurura është se ato janë elastike dhe kanë potencialin për një jetë të gjatë, të qëndrueshme dhe të dobishme.Nga fillimi i vjeshtës deri në fund të dimrit, një pulovër është padyshim miku juaj më i mirë.Dhe si çdo mik tjetër më i mirë, pulovrat kërkojnë...
  Lexo më shumë
 • Si thurni një triko?

  Thurja e pulovrës suaj të parë është një nga momentet kryesore që çdo thurrëse dëshiron të arrijë dhe me këtë udhëzues, ne përmbledhim të gjitha hapat se si të thurim një pulovër për t'ju treguar se edhe një fillestar mund të thur një bluzë!Këtu janë aftësitë bazë që ju nevojiten, disa modele të mira për të...
  Lexo më shumë
 • Metodat dhe aftësitë e sakta të pastrimit të trikove të thurura

  Triko të thurura me porosi Besoj se të gjithë kemi pulovra.Xhupat e thurura janë shumë të njohura.Ka shumë mënyra për të pastruar pulovrat e pista.Për sa kohë që shikoni stilin e pulovrave, pastrimi kimik është më i mirë për pulovrat e mirë.Vetëm në këtë mënyrë ata mund të...
  Lexo më shumë
 • Pesë pikat më të njohura të trikove

  Triko të thurura me porosi Moda e pulovrave ka tejkaluar prej kohësh prakticitetin e saj.Një triko e thurur mund të krijojë një larmi imazhesh të ndryshme.Le të hedhim një vështrim në pesë pikat kryesore të modës së pulovrave: Theksimi 1: thurja e trashë.Lartë-...
  Lexo më shumë
 • si të lani pulovrat e thurura?

  Triko të thurura me porosi Shitje me shumicë LAJIMI I VESHJEVE të thurura Një triko e thurur është një dimër thelbësore për meshkujt, jo vetëm për të qëndruar ngrohtë, por edhe për përdorimin e saj në shtresimin dhe krijimin e veshjeve të shkëlqyera.Me kalimin e kohës, mund të vëreni se numri i trikotazheve...
  Lexo më shumë